Untitled Document
  Untitled Document
 
 
:

Rok 2007

  1. Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. Dowolna postać lub scena biblijna zorganizowany przez redakcję miesięcznika „Łamigłówek Religijny” – wyróżnienie (1 uczennica).
  2. Diecezjalny konkurs plastyczny pt. Jan Paweł II w świecie powołań zorganizowany podczas pierwszego Kongresu Akcji Katolickiej diecezji sandomierskiej – drugie miejsce dla klasy III a.
  3. Rejonowy konkurs plastyczny o Janie Pawle II pt. Bądź błogosławiony – trzecie miejsce (1 uczennica) i wyróżnienie (1 uczeń).

Rok 2008

  1. Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. Jan Paweł II zorganizowany przez wydawnictwo świętego Macieja w Tarnowskich Górach – pierwsze miejsce (1 uczeń).
  2. Ogólnopolski konkurs literacki im. ks. Jana Twardowskiego pt. Radość Tworzenia – Sokolniki 2008 – trzecie miejsce (1 uczennica).
  3. Ogólnopolski konkurs fotograficzny zorganizowanym przez redakcję miesięcznika „Łamigłówek Religijny” – wyróżnienie (członkowie Koła Misyjnego).
  4. Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. Dowolna postać lub scena biblijna zorganizowany przez redakcję miesięcznika „Łamigłówek Religijny” – wyróżnienie (1 uczennica), wyróżnienie (1 uczeń).
  5. Rejonowy konkurs plastyczny pt. Papież – Polak – drugie miejsce (1 uczennica) i trzecie miejsce (1 uczennica).

Rok 2009

  1. Rejonowy konkurs plastyczny pt. Jan Paweł II „Papież – Pielgrzym” – pierwsze miejsce (1 uczennica).

Rok 2010

  1. Ogólnopolski konkurs plastyczny pt.: Jan Paweł II zorganizowany przez wydawnictwo świętego Macieja w Tarnowskich Górach – pierwsze miejsce (3 uczniów).
  2. Ogólnopolski konkurs pt. Mój szkolny kolega z misji w kategorii literackiej – trzecie miejsce (1 uczeń).
  3. Powiatowy konkurs plastyczny pt. Jan Paweł II przewodnikiem do świętości, zorganizowanym przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie – wyróżnienie (1 uczeń)

Rok 2011

  1. Archidiecezjalny konkurs plastyczny pt. Bombka Bożonarodzeniowa, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 42 oraz Parafię pw. świętego Wojciecha w Lublinie – wyróżnienie (1 uczeń).
  2. Rejonowy konkurs plastyczny pt. Jan Paweł II – droga do świętości – drugie miejsce (1 uczennica), wyróżnienie (2 uczennice).
  3. Rejonowy konkurs plastyczny pt. Święta Bożego Narodzenia – laureaci (4 uczniów), wyróżnienia (7 uczniów).
  4. Rejonowy konkurs plastyczny pt. Święta Wielkanocne – pierwsze miejsce (1 uczennica), drugie miejsce (1 uczennica), trzecie miejsce (2 uczennice), wyróżnienia (7 uczniów).
  5. Dekanalny konkurs plastyczny pt. Święci naszych czasów – błogosławiona Matka Teresa z Kalkuty zorganizowanym przez Dekanat Staszowski – pierwsze miejsce (3 uczniów), wyróżnienia (4 uczniów).

Rok 2012

  1. Diecezjalny konkurs wiedzy biblijnej pt. z Pismem świętym w Trzecie Tysiąclecie. Księga Rodzaju 1-25 zorganizowany przez Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Sandomierzu – finalista (1 uczeń).
  2. Dekanalny konkurs wiedzy biblijnej pt. z Pismem świętym w Trzecie Tysiąclecie zorganizowany przez dekanat Staszów – pierwsze miejsce (1 uczeń).
  3. Dekanalny konkus pt. Mój Rodzinny Różaniec – pierwsze miejsce (2 uczennice).
  4. Dekanalny konkurs recytatorski pt. Mam talent. Dzieci i młodzież dekanatu staszowskiego dla Mam! – wyróżnienie (1 uczeń).
  5. Dekanalny konkurs o życiu i działalności ks. Jerzego Popiełuszki, kapelana „Solidarności” pt. Zło dobrem zwyciężaj – wyróżnienie (2 uczniów).
  6. Dekanalny konkurs muzyczny z okazji dnia świętego Mikołaja – laureaci (4 uczennice).
  7. Rejonowy konkurs plastyczny pt. Krzyż w życiu i posłudze Jana Pawła II – pierwsze miejsce (1 uczennica).

Rok 2013

  1. Diecezjalny konkurs fotograficzny zorganizowany przez redakcję „Gościa Niedzielnego” w Sandomierzu pt. Szopka bożonarodzeniowa – wyróżnienie (1 uczennica).
  2. Dekanalny konkurs wielkopostny pt. Postać związana z męką Chrystusa – pierwsze miejsce (2 uczniów), wyróżnienia (2 uczniów).
  3. Powiatowy konkurs literacki pt. Bohater mojej małej Ojczyzny zorganizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości i Parafii Koniemłoty „Przyszłość” – pierwsze miejsce (1 uczeń).
  4. Powiatowy konkurs piosenki religijnej im. Jana Pawła II zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii, Stowarzyszenie „Nasza Gmina Bogoria” i parafię pw. Świętej Trójcy w Bogorii – wyróżnienie (1 uczeń).
  5. Parafialny konkurs plastyczny pt. Mój rodzinny różaniec zorganizowany przez parafię pw. świętego Bartłomieja w Staszowie – pierwsze miejsce (1 uczeń), drugie miejsce (1 uczeń).

Rok 2014

  1. Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. Wszyscy Święci zorganizowany dla uczczenia kanonizacji Jana Pawła II przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie – pierwsze miejsce (1 uczennica).
  2. Ogólnopolski konkurs pt. Boże narodzenie na świecie, na różnych kontynentach zorganizowany przez Muzeum kard. Adama Kozłowieckiego SJ w Hucie Komorowskiej oraz Fundację im. Księdza Kardynała Adama Kozłowieckiego „Serce bez granic” – wyróżnienie (1 uczennica).
  3. Diecezjalna Olimpiada Liturgiczna – Błogosławiony Edmund Bojanowski – człowiek o wielkim i dobrym sercu zorganizowany przez Diecezjalne Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży – wyróżnienie (1 uczennica), tytuł finalisty (3 uczennice).
  4. XVII diecezjalny konkurs biblijny pt. Z Pismem Świętym w Trzecie Tysiąclecie zorganizowany przez Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Sandomierzu – tytuł finalisty (1 uczennica).
  5. Powiatowy konkurs plastyczny pt. Jan Paweł II – Papież dzieci zorganizowany przez Zespół Szkół w Czajkowie – trzecie miejsce (1 uczennica), wyróżnienie (1 uczennica).
  6. Dekanalny konkurs wiedzy biblijnej pt. Z Pismem Świętym w Trzecie Tysiąclecie – listy świętego Pawła zorganizowany przez Dekanat Staszów – pierwsze miejsce (1 uczennica).
  7. Dekanalny konkurs plastyczny pt. Cierpienie w życiu Jana Pawła II zorganizowany przez Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży Dekanatu Staszów – wyróżnienie (2 uczniów w kategorii kl. I-III oraz 3 uczniów w kategorii kl. IV-VI).
  8. Dekanalny konkurs plastyczny pt. Cuda Ojca Pio zorganizowany przez Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży Dekanatu Staszów – drugie miejsce (1 uczennica).
  9. Dekanalny konkurs piosenki religijnej z okazji Dnia Świętego Mikołaja zorganizowany przez Dekanalne Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży – wyróżnienie (5 uczennic).

Rok 2015

  1. Międzynarodowy konkurs literacko-plastyczny pt. Błogosławiona Bolesława Lament – Apostołka Jedności zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 1 w Nidzicy i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie – trzecie miejsce (1 uczeń).
  2. Międzynarodowy konkurs plastyczny pt. Moja gwiazdka dla Mikołaja czyli moja gwiazdka miłości zorganizowany przez portal egminy.eu – wyróżnienie (2 uczennice).
  3. Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny pt. List do Papieża Franciszka zorganizowany przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie – pierwsze miejsce (1 uczennica) i drugie miejsce (1 uczennica).
  4. Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. Rodzina Bogiem silna zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 50 im. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Lublinie – wyróżnienie (1 uczeń).
  5. Ogólnopolski konkurs na Szopkę i Kartkę Bożonarodzeniową zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej – tytuł laureata (1 uczennica).
  6. IV Archidiecezjalny konkurs plastyczno – literacki pt. Wyślij życzenia na święta Bożego Narodzenia zorganizowany przez Gimnazjum nr 3 im. prof. Mieczysława A. Krąpca OP w Lublinie – trzecie miejsce (1 uczennica) i wyróżnienie (1 uczennica).
  7. XIII Diecezjalna Olimpiada Wiedzy Liturgicznej zorganizowana przez Diecezjalne Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży w Sandomierzu – tytuł finalisty (dwie uczennice).
  8. XVIII Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej pt. Z Pismem Świętym w Trzecie Tysiąclecie zorganizowany przez Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Kurii Diecezjalnej  w Sandomierzu – tytuł finalisty (1 uczennica).
  9. Dekanalny etap Konkursu Wiedzy Biblijnej pt. Z Pismem Świętym w Trzecie Tysiąclecie – pierwsze miejsce (1 uczennica).
  10. Dekanalny konkurs wiedzy pt. Sługa Boży ks. Stanisław Sudoł zorganizowany przez ks. Sebastiana Mroczkowskiego, rejonowego i dekanalnego duszpasterza dzieci i młodzieży w Staszowie – pierwsze miejsce (1 uczennica) i drugie miejsce (1 uczennica).

Rok 2016

  1. XVI Ogólnopolski konkurs literacki o Stefanie Wyszyńskim – Prymasie Tysiąclecia pt. Kocham Ojczyznę więcej niż własne serce zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia w Lublinie – drugie miejsce (1 uczennica).
  2. XVI Ogólnopolski konkurs plastyczny o Stefanie Wyszyńskim – Prymasie Tysiąclecia pt. Kocham Ojczyznę więcej niż własne serce zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia w Lublinie – wyróżnienie (1 uczeń).
  3. XIX Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej pt. Z Pismem Świętym w Trzecie Tysiąclecie zorganizowany przez Diecezjalne Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży w Sandomierzu – tytuł finalistki (1 uczennica).
  4. Dekanalny Konkurs Wiedzy Biblijnej pt. Z Pismem Świętym w Trzecie Tysiąclecie zorganizowany przez Rejonowego i Dekanalnego Duszpasterza dzieci i młodzieży w Staszowie – drugie miejsce (1 uczennica).

e-mail: agata_lucja@wp.pl

Jesteś 2173 gościem na mojej stronie.